top of page

Hizmet Politikası

GENEL BAKIŞ

Bu web sitesi SelmaCilek tarafından işletilmektedir. Site genelinde “biz” ve “bizim” terimleri SelmaCilek anlamına gelir. SelmaCilek, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz şartıyla, bu sitede size sunulan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler dahil olmak üzere bu web sitesini sunar.

Sitemizi ziyaret ederek ve / veya bizden bir şey satın alarak, “Hizmet ”imize katılırsınız ve bu ek şartlar ve koşullar dahil olmak üzere aşağıdaki şartlar ve koşullara (“ Hizmet Şartları ”,“ Şartlar ”) bağlı kalmayı kabul edersiniz. Burada atıfta bulunulan ve / veya köprüyle temin edilebilir. Bu Hizmet Şartları, tarayıcı, satıcı, müşteri, tüccar ve / veya içerik katkısı olan kullanıcılar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

Web sitemize erişmeden veya sitemizi kullanmadan önce lütfen bu Hizmet Şartlarını dikkatle okuyun. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya siteyi kullanarak bu Hizmet Şartları'na tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmet kullanamazsınız. Bu Hizmet Koşulları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu Hizmet Koşulları ile sınırlıdır.

Mevcut mağazaya eklenen tüm yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Koşullarına tabidir. Hizmet Şartları'nın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Web sitemize güncelleme ve / veya değişiklik göndererek bu Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkımız saklıdır. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitesini kullanmaya veya bu siteye erişmeye devam etmeniz, bu değişikliklerin kabul edildiği anlamına gelir.

Mağazamız Shopify Inc'de barındırılmaktadır. Bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformu sağlarlar.

 

BÖLÜM 1 - ONLINE MAĞAZA ŞARTLARI

Bu Hizmet Şartlarını kabul ederek, ülkenizde veya bulunduğunuz bölgede en azından çoğunluk yaşı olduğunuzu ve küçük bağımlılarınızın bu siteyi kullanmasına izin vermemize izin verdiğinizi beyan edersiniz.

Ürünlerimizi yasadışı veya yetkisiz bir amaç için kullanamazsınız veya Hizmet'i kullanırken yargı alanınızdaki (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) yasaları ihlal edemezsiniz.

Herhangi bir virüs ya da yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz.

Şartların herhangi birinin ihlali Hizmetlerinizin derhal feshedilmesine neden olacaktır.

 

BÖLÜM 2 - GENEL ŞARTLAR

Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi bir kişiye hizmeti reddetme hakkımızı saklı tutarız.

İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletim ve (b) bağlantı ağlarının veya cihazlarının teknik gereksinimlerine uyacak ve bunlara uyum sağlayacak değişiklikler içermektedir. Kredi kartı bilgileri her zaman ağlar üzerinden aktarım sırasında şifrelenir.

Tarafımızdan açık yazılı izin alınmaksızın, Hizmetin herhangi bir bölümünü, Hizmetin kullanımını veya Hizmete veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir kişiyi çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, tekrar satmamayı veya kullanmamayı kabul edersiniz.

Bu sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık olması açısından dahil edilmiştir ve bu Koşulları sınırlamaz veya başka bir şekilde etkilemez.

 

BÖLÜM 3 - DOĞRULUK, TAMAMLILIK VE BİLGİ ZAMANI

Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, tam veya güncel olmadığından biz sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyaller yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermek için tek temel olarak kullanılmamalı veya kullanılmamalıdır. Bu sitedeki malzemeye güvenmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Bu site belirli tarihsel bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler, zorunlu olarak güncel değildir ve yalnızca referansınız için verilmiştir. Bu sitenin içeriğini istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.

bottom of page